Kariera

Praca w firmie DEZNA to możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach.

Będziesz miał okazję uczyć się od doświadczonych pracowników, wykorzystywać najnowocześniejszą technologię do tworzenia najlepszych produktów, a przede wszystkim wspierać nasze cele w zakresie dezynfekcji i neutralizacji ścieków.

Jeśli interesuje Cię praca w zespole, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności, a także mieć wpływ na ochronę środowiska – dołącz do Grupy DEZNA!

Aktualne oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Poszukiwanie nowych klientów wśród biur projektowych, zakładów przemysłowych, placówek medycznych oraz zakładów komunalnych
  • Przesyłanie ofert dla Klientów oraz nadzór nad pozyskanymi projektami
  • Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie

CO OFERUJEMY:

  • Premię za realizację planów sprzedażowych
  • Dobrą prowizję od sprzedaży urządzeń
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Bazę klientów na start
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szansa na awans po okresie próbnym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w obsłudze Klienta Biznesowego – branża wod-kan lub BHP
  • Raportowanie wykonanch zadań w systemie CRM
  • Umiejętności prowadzenia rozmów z Klientami
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z biurami projektowymi
  • Gotowość do częstych spotkań z klientami
  • Umiejętność samodzielnego planowania pracy

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie dezynfekcji
i neutralizacji ścieków.

Nasze systemy charakteryzują się wysoką skutecznością i niezawodnością, co zapewnia bezpieczne
i ekologiczne rozwiązanie dla firm produkcyjnych, szpitali
i laboratoriów.  Z naszym doświadczeniem i wiedzą branżową, jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne rozwiązania, które będą spełniać wszystkie wymagania klientów.